top of page

Hakkımızda

Çevik dönüşümün bir zorunluluk haline geldiği günümüzde; organizasyonların dönüşüm yolculuklarında en büyük sorularından biri de ''Proje Yönetim Ofislerinin Konumlandırılması'' oluyor. Birçok çevik çerçeve ve yöntem Proje Yöneticisi ve Proje Yönetim Ofisi rolünün olmadığını söylerken, SAFe (Scaled Agile Framework), Disciplined Agile gibi ölçeklendirilmiş çevik yaklaşımlar PYO'yu konumlandırma konusunda bir kılavuz sunuyor. Şirketlerin bu kılavuzları ve sektör deneyimlerini dinlemeleri ve kendi modellerinde referans almaları da ön plana çıkıyor.

Bu zirvede çevik dünyada PYO'ların rolünü hem konunun uzmanlarından dinleyeceğiz, hem de şirket hikayelerine tanıklık edeceğiz. Siz de çevik dünyada Proje Yönetim Ofislerini merak ediyorsanız zirvemize bekliyoruz.

Gizlilik Sözleşmesi 

Bu gizlilik politikası ile cevikpyo.com üzerinden kullanıcıların cevikpyo.com’da bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi, T.C kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

cevikpyo.com kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

cevikpyo.com, kişisel bilgilerin ve cevikpyo.com kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. Ancak, cevikpyo.com tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, cevikpyo.com’un bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, cevikpyo.com haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler cevikpyo.com tarafından da güncellenebilecektir.

İletişim 

Mail Adreslerimiz: 

cevikpyo@outlook.com

info@liderlerveprojeler.com.tr

Telefon Numaralarımız:

0 (312) 969 0955 / 0545 906 07 72 / 0506 658 00 05 

Ekibimiz

bottom of page